tarihinde yayınlandı

Isparta Çünür Çiçekci

Isparta Çiçekçi, Yiğitbaşı Çiçekçilik olarak Çünür mahallesine çiçek teslimatı yapmaktayız. Çünür mahallesi yeni imara açılan Yeni Şehir olarak adlandırılan bölge ile nüfusu artan bir bölgedir.

Çünür Mahallesi Hakkında

Başta Süleyman Demirel Üniversitesi kampüsü – Doğu Kampüs ve Batı Kampüs, Kredi yurtlar Kurumu yurtları – Mensucat arkası KYK yurtları olmak üzere oldukça geniş bir bölgedir. ekli haritada görebileceğiniz üzere Isparta il merkezine ~10 km mesafedir. Şehir trafiğinde ulaşım ortalama 30 dakika sürmektedir.

Çünür KYK Hakkında Bİlgi

Çünür Mahallesinde çok sayıda KYK yurdu bulunmaktadır.

Doğu Kampüs Yurtları

Sabancı Kız Öğrenci Yurdu

Batı Kampüs Yurt

Isparta Gülcihan Kız Öğrenci Yurdu

KYK Yeni Yurtlar

Mihri Hatun Kız Öğrenci Yurdu

Bediüzzaman Said Nursi Erkek Öğrenci Yurdu

Çünür Çiçek Gönderimi

Isparta Çünür Çiçek teslimatları il merkezindeki mağazamızdan yapılmaktadır. ısparta çiçekçi- Yiğitbaşı Çiçekçilik web sitesinden sipariş oluşturabilirsiniz. Adres bölgesi olarak Çünür seçerek ısparta çünür çiçek siparişi verebilirsiniz.

Ayrıca 0 246 223 38 39 numaralı telefondan ve 0 555 973 79 57 numaralı WhatsApp hattından bize ulaşabilirsiniz.

Çünür mahallesi ulaşım

25 yıl önce köy olan Çünür, daha sonra mahalle olarak belediye sınırlarına dahil olmuştur. Isparta merkezinde il merkezi olarak kabul edilen Kaymakkapı Meydanına göre kuzeyde yer almaktadır. Afyonkarahisar istikametinden şehre gelirken girişte konumludur. Ankara, İzmir, İstanbul ve benzer yönlere seyahat eden otobüs seferleri mahallenin arasından geçen Süleyman Demirel Bulvarı üzerinden gitmektedir. Bu bölgeye gelen yolcular otogara gitmeden burada inebilmekte, buradan binebilmektedir. Mahalle il merkezine yürüme mesafesi olarak kabul edilmesi zor bir uzaklıktadır. En az 1.5 saat yürüyüş mesafesindedir. Bölgeye çünür mahallesi otobüsleri yanı sıra, Süleyman Demirel Bulvarı üzerinden geçen diğer Isparta Belediyesi Halk Otobüsleri ile de ulaşılabilir. SDÜ, Mehmet Tönge mahallesi, Tıp Fakültesi otobüsleri yakın mesafeden geçmektedir.