Isparta İlçelere Çiçek Gönderimi Hakkında Genel Bilgiler

Isparta ili Ülkemiz güneyinde, Akdeniz bölgesinde, Batı Akdeniz’de, Göller Bölgesi olarak adlandırılan konumda yer almaktadır. Isparta ilçeleri Isparta ilinin Kuzeybatısından başlayarak haritada saat yönünde güney doğuya doğru yelpaze şeklinde yayılmıştır. Dağların ve Eğirdir gölünün konumu nedeniyle bazı ilçelere erişim birkaç saat sürebilmektedir. Mesafe olarak en yakın ilçeler Atabey ve Gönen ilçeleri iken, en uzak ilçeler ise Şarkikaraağaç ve Yenişarbademli ilçeleridir. Şarkikaraağaç ilçesi neredeyse Isparta ve Konya arasında orta noktada sayılabilecek bir konumda Isparta-Konya yolu üzerindedir.

İlçelere çiçek gönderimi konusunda eğer o ilçede çiçekçi mevcut ise siz değerli müşterilerimizi öncelikle o çiçekçiler ile irtibata geçebilecekleri konusunda bilgilendiriyoruz. Bazı ilçelerde çiçekçi mevcut olmayıp, bazılarında ise çok sınırlı çeşitte ürün bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda özel araç ile çiçek teslimatı hizmeti imkanlar dahilinde sağlanmaya çalışılmaktadır. Isparta çiçekçi olarak siparişinizin size görsellerde gösterildiği şekilde eksiksiz ve düzgün bir şekilde teslim edilebilmesi adına özel teslimat yapılması gerektiği durumlarda, bu konuda size gönderilebilirlik ve maliyet konusunda bilgi verilmektedir.

Mesafe olarak 80 kilometre olan bir ilçeye teslimat için aracın yol koşularına göre 2 saat hedef yönde gidip, 2 saat geri dönmesi dikkate alınınca araç tedarikinde zaman zaman zorluklar yaşanmaktadır. Çiçek teslimatı herhangi bir koli teslimatından farklı, özen isteyen bir görev olması nedeniyle Isparta çiçekçi olarak bu konuda güvenilir kişilerle çalışmaya özen gösteriyor. Isparta çiçekçi olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak adına ilçe siparişlerini her zaman kabul etmemiz mümkün olmayabilmektedir.

Yakın ilçeler olarak belirtebileceğimiz Gönen ve Atabey ilçelerine teslimatlar diğer ilçelere göre daha kolay sağlanabilmektedir.

Uzak mesafeye gidecek çiçek teslimatları için Isparta Çiçekçi – Yiğitbaşı Çiçekçilik ile belirli bir süre önce irtibata geçerek bu konuda planlama yapılarak daha efektif bir çiçek teslimatı sağlanması mümkün olabilecektir.