tarihinde yayınlandı

Modern Evler Mahallesi Çiçekçi

Isparta il merkezindeki mahallelerden bir tanesi de Modern Evler mahallesidir. Yiğitbaşı Çiçekçilik olarak ısparta Modern Evler mahallesi adresli çiçek siparişi vermek isteyen müşterilerimizin çiçek sepeti, çiçek buket, ve diğer aranjman çeşitleri özenle hazırlanıp teslim edilmektedir.

MODERN EVLER MAHALLESİ NEREDE?

Isparta modernevler mahallesi ilk kurulduğunda şehrin kuzey kısmında kalmaktayken, zaman için Isparta il merkezinin gelişmesi ile merkezi bir konum kazanmaya başlamıştır. Isparta Otogarı, Iyaş Park AVM gibi lokasyonlara yakın olan mahalle ulaşımı kolay olması, kiralık 1+1, 2+1, ve stüdyo dairelerin çok olması nedeniyle her geçen gün daha tercih edilir hale GELMİŞTİR

NEDEN MODERN EVLER MAHALLESİ

Modern Evler Mahallesi öğrencilerin çok tercih ettiği bir mahalledir. Isparta otagarı. Iyaş alışveriş merkezi ve birçok eğlence merkezine yakındır.

MODERN EVLER MAHALLESİ ULAŞIM

Mahalleye bir çok halk otobüsü ile ulaşım saglaya bilirsiniz. Otogara gitmek için 10dk yürümeniz yeterli olacaktır. Sdü gitmek için ise otobüs hemen mahallenin yanındaki ana caddeden her 30 dk geçmektedir

Isparta Yiğitbaşı Çiçekçilik ile modern evler çiçek siparişleriniz için 0 246 223 38 39 numaralı telefondan iletişime geçebilir, ısparta modernevler çiçek siparişi verebilirsiniz.